Додатково

Шини для квадроциклів недорого : великий вибір шин

ShynyLider пропонує вам широкий вибір шин для квадроциклів за доступною ціною.

Скористайтеся формою пошуку, щоб знайти найкращі й недорогі шини для вашого квадроцикла та скористайтеся порадами та досвідом нашої команди. Дорожні та позашляхові, а також спортивні квадроцикли, ShynyLider гарантує наявність шин для будь-якого типу квадроциклів.

Перелік марок

Шини для прогулянок/для доріжок

Шини для квадрациклів для прогулянок призначені зазвичай для квадрациклів, які нечасто використовуються. Вони пропонують хороше співвідношення ціни та якості та комфорт керування транспортним засобом, що дуже цінується. Завдяки невеликим скобам ви зможете зберегти максимум зчеплення на всіх типах доріжок.

Шини для універсальних квадрациклів

Шини для універсальних квадрациклів для дороги мають структуру, яка дуже схожа на структуру шин для автомобілів. Це сприяє зчепленню як на сухому, так і на мокрому ґрунті. Ідеально підходять для прогулянок по дорогах, можна без проблем пройти деякі стежки.

Шини для спорту/змагань

Шини для спортивних квадроциклів часто встановлюються на багатолітражні квадроцикли. Вони пропонують найкращі характеристики на всіх типах поверхні й доріжок. За допомогою цього типу шини ви можете рухатися з високою швидкістю на будь-яких доріжках.

Шини для професійного використання

Ці шини призначені для професійного використання, завдяки своїм великим скобам вони сприяють зчепленню на всіх типах місцевості. Шини для позашляхових квадроциклів дуже міцні та надійні, це дозволяє транспортувати або буксирувати обладнання на всіх типах поверхонь.

Невелика порада щодо шин для квадроциклів: чим більша кількість шарів, тим міцніша буде ваша шина. Якщо ви часто їздите по кам’янистих доріжках, обирайте більшу кількість шарів, щоб уникнути проколів.