Додатково

Всі марки автомобільних шин за зниженими цінами

Із майже 200 марками, представленими на сайті, ShynyLider пропонує вам широкий вибір автомобільних шин та гарантує найкращі ціни на ринку.

Нашим бажанням є, заощаджуючи ваші грощі, надати вам вибір таких найпрестижніших марок шин, як Michelin, Hankook, Bridgestone чи Goodyear користуючись єдиним гаслом : гарантувати вам найкращу ціну. ShynyLider також пропонує відмінні ціни на марки середнього класу, такі як Falken, Uniroyal, Nokian або Vredestein. Ми також маємо повний асортимент недорогих та оцінених нашими клієнтами марок шин : Nexen, Tracmax або Nankang.

Перелік марок

Як обрати ідеальні шини?

Для початку потрібно вибрати правильний розмір. Він вказаний на боковині шин вашого автомобіля. Розмір складається з висоти, ширини, діаметра, індексу навантаження та швидкості. Наприклад, 205/55 R16 91V.

Ви також можете знайти цю інформацію у своєму буклеті з технічного обслуговування, в люку для палива або в одній із дверцят.

Чи потрібно міняти шини?

Ніколи не забувайте, що шина - ваш єдиний контакт з дорогою. Її стан безпосередньо впливає на керованість вашого автомобіля та гальмівні відстані.

Індикатор зносу розміщений на 1,6 мм в основній канавці протектора. У разі меншого показника, поліція може зупинити ваш транспортний засіб й оштрафувати вас.

Як правило, при показнику менш, ніж 3 мм, продуктивність ваших шин починає знижуватися. Ризик аквапланування стає серйозним.

Покупка шин в Інтернеті

Покупка шин в Інтернеті не тільки дозволяє купувати шини за найкращою ціною, але також дає доступ до асортименту, якого немає на жодній станції техобслуговування (+300 брендів).

Покупка шин в Інтернеті дозволяє отримати вигоду від відгуків наших клієнтів. У відгуках про шини ви знайдете важливу інформацію про відчуття, термін експлуатації шин, їх комфорт тощо.

Для багатьох з вас найбільшу проблему становить монтаж шин. Не хвилюйтесь, ми все передбачили. Наша мережа партнерських станцій технічного обслуговування (стаціонарних або мобільних) із задоволенням виконає монтаж шин, придбаних в Інтернеті. Ви можете замовити доставку шин до нашого партнера, якого ви оберете. Як тільки він отримає ваше замовлення, він зв’яжеться з вами, щоб запланувати візит.

Як зберегти шини?

Існує кілька маленьких порад щодо зменшення швидкості зношування шин.

Основне — це забезпечити належне технічне обслуговування вашого автомобіля. Для цього регулярно перевіряйте тиск у ваших шинах. Крім цього, дбайте про те, щоб у вас завжди була хороша паралельність і балансування шин. Ви не повинні відчувати вібрацію в кермі або помічати незвичний знос ваших шин. Швидка візуальна перевірка один раз на місяць дозволяє переконатися, що у вашого автомобіля немає проблем з геометрією.

Ваш стиль водіння впливає на швидкість зносу шин. Раптові прискорення та гальмування, занадто швидкі кругові роз'їзди сприяють передчасному зносу шин.

І наостанок, використовуйте правильні шини відповідно до сезону. Літні шини не призначені для використання при температурі нижче 7°C, і, навпаки зимові шини не можуть використовуватися при температурі вище 7°C.

Чи варто покупати шини 4 сезони?

Раніше вважалося, що шини 4 сезони це ні гарні літні шини, ні гарні зимні шини. Але прогрес не стоїть на місці, багато шин 4 сезони тепер проходять сертифікацію 3PMSF (3 Peak Mountain Snow Flake). Ця сертифікація є гарантією якості щодо ефективності шини в зимових умовах. Шини чотири сезони стали дуже універсальними, і дозволяють безпечно їздити цілий рік, незалежно від погодних умов.

Шини 4x4/SUV – Як правильно обрати?

Для всіх автомобілів з повнопривідною трансмісією важливо завжди міняти всі 4 шини одночасно і встановлювати однакові шини на всі 4 колеса транспортного засобу. При виборі шин для SUV, які переважно використовуються в умовах міста, застосовуються ті ж самі критерії, що й для міських автомобілів.

Для шин 4x4 для позашляховиків, потрібно обирати шини з посиленою конструкцією та боковинами. Більші скоби й вищий коефіцієнт прорізів сприяють максимальному зчепленню в будь-яких умовах (грязь, пісок ...).

Чи можна встановлювати звичайні шини на причепи та автофургони для кемпінгу?

Ми не рекомендуємо встановлювати звичайні шини на автопричепах або автофургонах. Шини для причепів та шини для автофургонів повинні витримувати більше навантаження в порівнянні з автомобільними шинами, тому важливо придбати шини, призначені для цієї мети. Якщо ви вибрали звичайний профіль шини, ви можете побачити, що ваші шини швидше зношуються або можуть лопнути через перевантаження. У багатьох випадках краще витратити кілька додаткових євро на спеціальне обладнання.

Спеціальні шини

Деякі виробники автомобілів вирішили оснастити свої транспортні засоби шинами ранфлет або шинами з краями для захисту автомобільних дисків.

Шина ранфлет дозволяє їздити, навіть коли колесо спущено, на швидкості 80 км/год протягом 80 км.

Шини з краями для захисту дисків забезпечують захист дисків при маневруванні. Більше не буде маленьких подряпин на дисках, якщо ви занадто близько під’їжджаєте до тротуару.

Якщо ви живете в районі, де зимові умови екстремальні, можливо, вам знадобляться нордичні шини або шиповані шини.

Нордичні шини працюють навіть краще, ніж зимові. Збільшується зчеплення зі снігом та льодом, зменшуються гальмівні відстані. Ці шини можуть стати гарним рішенням перед тим, як перейти до шипованих шин.