Для пошуку натисніть тут

Купити літні шини онлайн

На нашому веб-сайті представлено більше 100 марок шин і тисячі моделей літніх шин, що знаходяться на складі, за найкращими цінами.

Коли необхідно міняти літні шини?

Коли глибина основної канавки на шинах стає менше 3 мм, робочі характеристики шин знижуються: втрачається стабільність на мокрому ґрунті, погіршується зчеплення з дорожнім покриттям, збільшується гальмівний шлях, погіршуються ходові якості тощо.

На нашому веб-сайті представлений величезний асортимент літніх шин. З метою спрощення пошуку всі літні шини на нашому веб-сайті розділено на три категорії:

  • категорія Premium: до неї належать шини загальновідомих виробників, наприклад Michelin, Continental Goodyear, Bridgestone, Pirelli тощо;
  • категорія Quality: до неї належать шини визнаних виробників, які, однак, часто займають друге місце або належать виробникам категорії Premium, наприклад Uniroyal, Barum, Kleber, Firestone і т. д.;
  • категорія Budget: до неї належать шини азіатських виробників або шини, ціни яких знаходяться в нижньому діапазоні, наприклад Ling Long, Westlake, Landsail, Hifly, Goodride і т. д.