Додатково

Недорогі шини для мотоциклів : всі марки у наявності

Спеціаліст у продажу шин, ShynyLider прагне задовольнити потреби кожного свого клієнта, пропонуючи широкий асортимент продукції із із майже 30 представленими марками шин для мотоциклів із найбільш престижними: Michelin, Pirelli, Dunlop та іншими.

Щоб бути впевненими у правильному виборі недорогих шин для вашого мотоцикла, ми деталізуємо характеристики кожного профілю за конкретними технічними специфікаціями, дозволяючи вам не помилитися при замовленні шин онлайн.

Мотокрос, дорожний, ендуро чи спортивний - для кожного типу мотоцикла є відмінні шини, ретельно підібрані на нашому сайті та доступні за найкращою ціною на ринку.

Перелік марок

Шини для туристичного/спортивного мотоцикла

Ці шини дуже універсальні, вони ідеально підходять для щоденної їзди. Незалежно від погодних умов, завдяки багатьом невеликим ущелинам, вони завжди матимуть добре зчеплення та хорошу керованість. Вироблені з міцної гуми, ці шини дуже довговічні. Завдяки інноваціям, гума для шин для туристичних/спортивних мотоциклів ефективна навіть при низьких температурах, ви це відчуваєте з перших кілометрів.

Шини для змагань/трас

Ніжніші з мінімумом структури, іноді дуже тонкі, ці шини для змагань/трас дуже швидко нагріваються та забезпечують максимальне зчеплення. Це небезпечно в суху погоду, але будьте обережні, якщо погода погіршується. Якщо ви справжній трековий велогонщик, ви повинні знати, що є МОКРА версія ваших гладких шин, з якими ви можете їздити по мокрій дорозі.

Шини enduro

Розроблені для 80% позашляхового використання, ці шини будуть дуже ефективними, коли ви їдете по піску, грязі або через невеликі перешкоди. Деякі профілі шин enduro мають протектор, достатньо широкий, щоб поліпшити ваш комфорт на бітумі.

Шини для стежок

Нові велосипедні шини для стежок тепер потужні та важкі. Більше не буде старих профілів з великою кількістю скоб, нові шини для стежок усе більше виглядають як дорожні шини, але дозволяють використання на стежках і доріжках, коли потрібно. Хоч вони і розроблені для використання на 30% поза дорогою, але все ж регулюйте тиск у ваших шинах під час зміни поверхні, знижуючи тиск на 0,5 бар на доріжках і стежках.

Індивідуальні шини

Індивідуальні шини для мотоцикла є невід’ємною частиною зовнішнього вигляду. Однак не слід недооцінювати їхні технічні характеристики. Дуже часто мотоцикли на замовлення мають дуже великий крутний момент, і вони досить важкі, тому ця шина має дуже твердий каркас. Така гума має переваги від останніх технологічних розробок, тому вона дуже зручна та добре тримається. Будьте обережні на поворотах з цими шинами.

Шини для скутерів

В останні роки сучасні скутери стають все більш потужними. Виробники адаптуються до нових умов, пропонуючи ще більш технологічні шини. М'яка гума, тверда гума, подвійна гума або шини M + S, є варіанти для будь-якого скутера.

Шина для скутера з м'якою гумою забезпечує максимальне зчеплення, але, як правило, зношується швидше, ніж шина з твердої гуми. Зараз є шини з подвійною гумою, в яких центральна частина жорсткіша, а бортики м'якіші для кращого зчеплення. Деякі шини для скутерів мають позначку M+S, це означає, що шина особливо ефективна на грязі та снігу.

Перехресні/пробні шини

Щоб правильно обрати шини для мотокросу ви повинні знати, що твердій гумі слід віддавати перевагу на сухому та кам’янистому ґрунту, тоді як на мокрому ґрунті більш ефективною буде м'яка гума.