ShynyLider : постачальник шин для професіоналів

Як професіоналу з продажу шин, ShynyLider пропонує вам можливість скористатися знижками на покупку шин онлайн : автомобільні, для мотоциклів, квадроциклів, вантажівок, промислового та сільськогосподарського транспорту.

Для цього вам потрібно лише зробити запит на створення професійного аккаунта. Щоб активувати ваш аккаунт, нам потрібні ваші наступні дані : номер банківського рахунку та виписка з фінансового реєстра. Відкриття професійного аккаунта здійснюється виключно для професіоналів з продажу шин.

Після перевірки вашої виписки з фінансового реєстра, ваш аккаунт буде активовано і ви отримаєте електронний лист з вашими персональними даними для підключення.

Оптовик шин для професіоналів

Ввійти


Забули пароль ?

Створити пофесійний аккаунт

Щоб зробити запит на відкриття професійного аккаунта та користатися знижками на придбання шин, вам потрібно лише натиснути на кнопку нижче. Створення аккаунта займе менше 5 хвилин.

Створити пофесійний аккаунт

Доступ до повного каталогу

Ціни та інформація щодо наявності товарів оновлюються багато разів на день. Знижки поширюються на всі категорій товарів, доступні на ShynyLider (автомобілі, мотоцикли, квадроцикли, вантажівки, промисловий та сільськогосподарський транспорт, диски).

Керуйте паспортом з інформацією про вашу станцію

На правах партнерської станції монтажу, ShynyLider пропонує вам можливість в будь-який час зайти до паспорту вашої станції та оновити інформацію у ньому (розцінки, час роботи, координати).