ShynyLider : постачальник шин для професіоналів

Як професіоналу з продажу шин, ShynyLider пропонує вам можливість скористатися знижками на покупку шин онлайн : автомобільні, для мотоциклів, квадроциклів, вантажівок, промислового та сільськогосподарського транспорту.

Для цього вам потрібно лише зробити запит на створення професійного аккаунта. Щоб активувати ваш аккаунт, нам потрібні ваші наступні дані : номер банківського рахунку та виписка з фінансового реєстра. Відкриття професійного аккаунта здійснюється виключно для професіоналів з продажу шин.

Після перевірки вашої виписки з фінансового реєстра, ваш аккаунт буде активовано і ви отримаєте електронний лист з вашими персональними даними для підключення.

Оптовик шин для професіоналів

Ввійти


Забули пароль ?

Створити пофесійний аккаунт

Щоб зробити запит на відкриття професійного аккаунта та користатися знижками на придбання шин, вам потрібно лише натиснути на кнопку нижче. Створення аккаунта займе менше 5 хвилин.

Створити пофесійний аккаунт

Доступ до повного каталогу

Ціни та інформація щодо наявності товарів оновлюються багато разів на день. Знижки поширюються на всі категорій товарів, доступні на ShynyLider.

Керуйте паспортом з інформацією про вашу станцію

На правах партнерської станції монтажу, ShynyLider пропонує вам можливість в будь-який час зайти до паспорту вашої станції та оновити інформацію у ньому (розцінки, час роботи, координати).